nieruchomości, kredyty hipoteczne, geodezja, projekty domów Strona główna

nieruchomości, kredyty hipoteczne, geodezja, projekty domów

Strona główna » Aktualności » Architekt Archipelagu radzi - rezydencje
Szukaj nieruchomości

Rodzaj nieruchomości:

Miejscowość:

Cena max (zł):

 

Pow. min (m2):

 

Pow. max (m2):

 

ID:

 

Szukany wyraz :

 

Szukaj projektu

biuro projektowe:

typ zabudowy:

Cena max (zł):

 

Pow. min (m2):

 

Pow. max (m2):

 

ID:

 

Szukany wyraz :

 

Kontakt:


­SKALAR

ul. Obwodowa 31A/F8 84-240 Reda
­woj. pomorskie, Polska
tel.: +48 058 740 54 10
fax: +48 058 740 54 11

skalar@post.pl
NIP: PL 841-121-57-69
REGON: 771277167

GEODEZJA:

tel.+48 602475855

geodezja.skalar@gmail.com

Architekt Archipelagu radzi - rezydencje

Rezydencje to domy dla nietuzinkowych inwestorów, bardzo wymagających, dla których najważniejszy jest komfort i wygoda oraz efektowny, niepowtarzalny wygląd domu, mniej istotne są natomiast koszty budowy i wykończenia. Taki dom w żaden sposób nie może ograniczać mieszkańców.

Przestronne wnętrza i duża liczba pomieszczeń, zaaranżowane z myślą o wypoczynku i relaksie, powinny zapewnić im poczucie swobody i spokoju. Otwarta strefa dzienna - z reprezentacyjnym holem, obszernym salonem, jadalnią i wygodną kuchnią - pozwala zarówno na spędzenie miłego wieczoru w rodzinnym gronie, jak i organizowanie spotkań i dużych imprez. Rozbudowana strefa nocna z sypialniami, łazienkami, garderobami zapewnia wygodę nieskrępowanego użytkowania i możliwość odnalezienia swojego miejsca każdemu domownikowi. W rezydencji nie może zabraknąć strefy rekreacyjnej - siłowni, sauny, a może nawet basenu. Ważne jest także, by dom posiadał część gospodarczą z garażem na co najmniej dwa samochody. Komfortowe wnętrze to nie wszystko, liczy się także wygląd zewnętrzny domu, który musi podkreślać jego rezydencjonalny charakter. Są to domy obszerne, wymagające rozległej działki i ogrodu. Często formą bryły i pojawiającymi się w elewacji klasycznymi elementami (kolumny czy gzymsy), nawiązuje wyglądem do tradycyjnych willi. Sposób wykończenia i dbałość o detale wzmacnia reprezentacyjny styl.
Ostatnio bardzo popularne stały się rezydencje nowoczesne - obiekty o prostej bryle, nowatorskich rozwiązaniach konstrukcyjnych z ascetycznie zaprojektowaną przestrzenią. Ich minimalistyczne wykończenie dodatkowo podkreśla ekskluzywny charakter domu.
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG posiada w swojej ofercie projekty gotowe domów, które spełniają wszystkie warunki, by otrzymać miano rezydencji.


Większość z nich to obiekty o raczej tradycyjnym wyglądzie, niektóre utrzymane w charakterze architektury śródziemnomorskiej, jak: Bona, Margarita, Kaj, Dionizy.

 Źródło: http://www.archipelag.pl/

drukuj stronę   2008-08-18