nieruchomości, kredyty hipoteczne, geodezja, projekty domów Strona główna

nieruchomości, kredyty hipoteczne, geodezja, projekty domów

Strona główna » Aktualności » Domy na polu golfowym
Szukaj nieruchomości

Rodzaj nieruchomości:

Miejscowość:

Cena max (zł):

 

Pow. min (m2):

 

Pow. max (m2):

 

ID:

 

Szukany wyraz :

 

Szukaj projektu

biuro projektowe:

typ zabudowy:

Cena max (zł):

 

Pow. min (m2):

 

Pow. max (m2):

 

ID:

 

Szukany wyraz :

 

Kontakt:


­SKALAR

ul. Obwodowa 31A/F8 84-240 Reda
­woj. pomorskie, Polska
tel.: +48 058 740 54 10
fax: +48 058 740 54 11

skalar@post.pl
NIP: PL 841-121-57-69
REGON: 771277167

GEODEZJA:

tel.+48 602475855

geodezja.skalar@gmail.com

Domy na polu golfowym

Podczas gdy na rynku nieruchomości coraz trudniej o klienta, a ceny wreszcie przestały rosnąć w nieskończoność, firma TS Invest rozpoczyna kolejną inwestycję mieszkaniową skierowaną do zamożnego odbiorcy.

Sierra Ivory Apartments to zespół 49 luksusowych budynków powstających na terenie pola golfowego w Pętkowicach (okolice Wejherowa). W jednym budynku przewidziano od sześciu do ośmiu mieszkań oraz jeden bądź dwa penthouse'y.

- Projekt zakłada kilka modeli aranżacji wnętrza. Przygotowane opcje wykończenia pod klucz będą się różniły materiałami wykończeniowymi, kolorystyką oraz stylem aranżacji. Każdy z apartamentów oraz wszystkie powierzchnie wspólne zostaną wykonane w najwyższym standardzie. Łazienki i kuchnie będą przekazywane klientom w pełni wykończone - informuje z Anna Haliżak, przedstawiciel inwestora.

Pod każdym budynkiem powstanie hala garażowa. Inwestor założył, że zamożni odbiorcy przygotowanej przez niego oferty posiadają często więcej niż jeden samochód. Z tego powodu każdemu lokalowi przysługują dwa miejsca parkingowe.

Przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z bogatej oferty rekreacyjnej. Oprócz 18-dołkowego pola golfowego jest także restauracja zlokalizowana na terenie kompleksu sportowego. Będzie można korzystać z sal do gry w squasha oraz basenów - krytego i otwartego. Pełny relaks zapewni również bogato wyposażone centrum spa.

Za to wszystko przyjdzie jednak słono zapłacić. Koszt zakupu lokum w inwestycji TS Invest jest porównywalny z ofertą lokali mieszkaniowych w Sopocie.

- Ceny apartamentów będą się wahać od 11 do 13 tys. zł za m kw. Na jej wysokość wpływają m.in. kondygnacja, typ apartamentu, widok z okna oraz powierzchnia tarasu - informuje Anna Haliżak.

22 sierpnia wkopano kamień węgielny pod tę inwestycję. Przewidywany termin oddania do użytku pierwszych budynków to I kwartał 2009, zaś zakończenia całego przedsięwzięcia to 2015 rok.

Jest to druga inwestycja TS Invest w rejonie Trójmiasta. W Suchym Dworze trwa budowa równie luksusowych domów pod nazwą Tesoro Ivory Residences.

Źródło: http://dom.trojmiasto.pl/

drukuj stronę   2008-09-01