nieruchomości, kredyty hipoteczne, geodezja, projekty domów Strona główna

nieruchomości, kredyty hipoteczne, geodezja, projekty domów

Strona główna » Aktualności » Orłowo kusi apartamentami
Szukaj nieruchomości

Rodzaj nieruchomości:

Miejscowość:

Cena max (zł):

 

Pow. min (m2):

 

Pow. max (m2):

 

ID:

 

Szukany wyraz :

 

Szukaj projektu

biuro projektowe:

typ zabudowy:

Cena max (zł):

 

Pow. min (m2):

 

Pow. max (m2):

 

ID:

 

Szukany wyraz :

 

Kontakt:


­SKALAR

ul. Obwodowa 31A/F8 84-240 Reda
­woj. pomorskie, Polska
tel.: +48 058 740 54 10
fax: +48 058 740 54 11

skalar@post.pl
NIP: PL 841-121-57-69
REGON: 771277167

GEODEZJA:

tel.+48 602475855

geodezja.skalar@gmail.com

Orłowo kusi apartamentami

Orłowo, jedna z najbardziej ekskluzywnych dzielnic Trójmiasta, cały czas przyciąga inwestorów oraz zamożne osoby, pragnące zamieszkać nad morzem.

Przy ul. Króla Jana III rozpoczęła się budowa czterech trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Inwestorem jest Invest Komfort (m.in. Sea Towers w Gdyni).

W każdym budynku znajdą się jedynie cztery mieszkania. Te na parterze będą posiadać przydomowe ogródki. Mieszkania na wyższych kondygnacjach będą dwupoziomowe z dużymi tarasami, z których roztacza się widok na Zatokę Gdańską.

Liczne przeszklenia sprawią, że apartamenty będą doskonale doświetlone. Natężenie światła będzie można także regulować za pomocą zewnętrznych rolet przeciwsłonecznych. Wysokość mieszkań będzie wynosić 285 cm, czyli sporo więcej niż w standardowo budowanych dziś mieszkaniach. Część mieszkań będzie posiadać kominki. W kompleksie powstanie także klub fitness z saunami a także sala bilardowa.

Pomimo kryzysu (dla niektórych: stagnacji) deweloper nie obawia się braku chętnych na luksusowe mieszkania. - W strategii firmy wpisane jest budowanie nieruchomości mieszkaniowych w najatrakcyjniejszych lokalizacjach. Do takich należy ul. Króla Jana w Orłowie. Inwestycje z rynku premium, a właśnie taka realizowana jest w Orłowie, podlegają innym wpływom, niż te z rynku popularnego, ponieważ kierowane są do klientów zamożnych, dla których mieszkanie jest oznaką przynależności do określonej grupy społecznej - tłumaczy Piotr Tarkowski z firmy Invest Komfort.

Planowane zakończenie budowy to 30 maja 2010 r. Ceny zaczynają się od 18,9 tys. zł za m kw.

Zaledwie kilka metrów dalej - przy ul. Orłowskiej 12 także trwają prace na budowie innych apartamentów, tym razem w ramach inwestycji Orłowska Riwiera. Pierwsza inwestycja w Trójmieście dewelopera Myoni Group, to cztery budynki, w których powstanie łącznie 39 apartamentów, o powierzchniach od 41 do 160 m kw.

- Najwięcej apartamentów ma powierzchnię ok. 80-90 m kw. - dodaje Paulina Dubielecka, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Myoni Group.

Apartamenty na najwyższych kondygnacjach posiadać będą przestronne tarasy. Do dyspozycji mieszkańców będzie bogato wyposażone centrum rekreacyjne. W jego skład wchodzą: sauna sucha i morka, jacuzzi, klub fitness, a nawet basen. Dodatkowo prywatne baseny będą posiadać właściciele dwóch apartamentów o powierzchni 137 m kw.

Na inwestycji skorzystają także mieszkańcy Gdyni. W ramach niej planuje się bowiem otwarcie ogólnodostępnego klubu z barem.

Zakończenie budowy Orłowskiej Riwiery zaplanowane na połowę 2010 roku.

W Orłowie inwestuje także firma Allcon Osiedla. Przy ul. Przebendowskich stawia wierną kopię Białego Dworu, przedwojennego kompleksu hotelowego. W obecnej formie budynek będzie jednak pełnił funkcję apartamentowca. Tuz obok stanie trzykondygnacyjny budynek. W obu znajdzie się jedynie pięć apartamentów. Nie zabraknie także sali fitness, siłowni i sauny.

Źródło: http://dom.trojmiasto.pl/

drukuj stronę   2008-12-11