GEODEZJA Strona główna

GEODEZJA

Strona główna » Słowniczek
Szukaj nieruchomości

Rodzaj nieruchomości:

Miejscowość:

Cena max (zł):

 

Pow. min (m2):

 

Pow. max (m2):

 

ID:

 

Szukany wyraz :

 

Szukaj projektu

biuro projektowe:

typ zabudowy:

Cena max (zł):

 

Pow. min (m2):

 

Pow. max (m2):

 

ID:

 

Szukany wyraz :

 

Kontakt:


Usługi geodezyjne

SKALAR

Waldemar Wrześniewski

ul. Długa 30D9
84-240 Reda
­

skalar@post.pl

tel.: 602 475 855

NIP: PL 841-121-57-69
REGON: 771277167


Kosztorys pełny jest sporządzony przez osobę uprawnioną do wykonywania takich opracowań, zawiera całkowite środki niezbędne do budowy domu z uwzględnieniem ... więcej »
Kosztorys prosty ma charakter ogólny, informacyjny, podaje koszty budowy na poszczególnych etapach, nie uwzględnia aktualnych cen. Taki kosztorys jest cennym ... więcej »
Urzędowy rejestr, który określa stan prawny nieruchomości. Księgi prowadzone są przez wydziały ksiąg wieczystych sądów rejonowych. Księga zawiera ... więcej »
Jest to objętość liczona w obrysie zewnętrznym wszystkich kondygnacji pod i nad terenem (powierzchnia całkowita razy wysokość kondygnacji); piwnice ... więcej »
Wskaźnik określający stosunek wartości kredytu do wartości zabezpieczenia. Jest on podstawowym wyznacznikiem dla banku do określenia ... więcej »
Oferowane projekty domów można zamówić w wersji lustrzanego odbicia. Przy wyborze projektu trzeba zwrócić uwagę na usytuowanie budynku względem stron ... więcej »
Mapa geodezyjna do celów projektowych potrzebna jest do sporządzenia planu zagospodarowania terenu (wkreślenia projektowanego budynku, obsługi komunikacyjnej ... więcej »
To wielkoskalowe opracowanie kartograficzne, zawierające aktualne informacje o przestrzennym rozmieszczeniu obiektów ogólnogeograficznych oraz elementach ... więcej »
Minimalne wymiary działki wynikają z wymiarów budynku oraz z przepisów prawa. Budynek musi być zlokalizowany na działce w ten sposób, aby ściany z otworami ... więcej »
W polskim prawie wyróżnia się trzy rodzaje nieruchomości: gruntowe - to części powierzchni ziemskiej stanowiące odrębny przedmiot ... więcej »

drukuj stronę   2022-12-10