nieruchomości, kredyty hipoteczne, geodezja, projekty domów Strona główna

nieruchomości, kredyty hipoteczne, geodezja, projekty domów

Strona główna » Słowniczek
Szukaj nieruchomości

Rodzaj nieruchomości:

Miejscowość:

Cena max (zł):

 

Pow. min (m2):

 

Pow. max (m2):

 

ID:

 

Szukany wyraz :

 

Szukaj projektu

biuro projektowe:

typ zabudowy:

Cena max (zł):

 

Pow. min (m2):

 

Pow. max (m2):

 

ID:

 

Szukany wyraz :

 

Kontakt:


­SKALAR

ul. Obwodowa 31A/F8 84-240 Reda
­woj. pomorskie, Polska
tel.: +48 058 740 54 10
fax: +48 058 740 54 11

skalar@post.pl
NIP: PL 841-121-57-69
REGON: 771277167

GEODEZJA:

tel.+48 602475855

geodezja.skalar@gmail.com


Notariusz - inaczej rejent - to osoba zaufania publicznego, która dokonuje następujących czynności: sporządza akty notarialne, ... więcej »
offshoring polega na przeniesieniu przez przedsiębiorstwo poza granicę macierzystego kraju wybranych elementów działalności - np. usług czy produkcji. ... więcej »
Powierzchnia całkowita jest to powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku w obrysie zewnętrznym ścian oraz wszystkich elementów wykraczających poza kubaturę ... więcej »
Za powierzchnię dachu przyjmuje się całkowity obszar połaci dachowych (często wychodzących poza obrys budynku) potrzebnych do przykrycia budynku. ... więcej »
Powierzchnia wszystkich pomieszczeń ograniczona przez elementy zamykajace w budynku w stanie wykończonym. Obliczana jest na poziomie podłogi nie licząc listew ... więcej »
Powierzchnia użytkowa pomieszczenia, którego wysokość jest powyżej 2,2 m uznawana jest za użytkową w 100%. Powierzchnia użytkowa pomieszczenia, którego wysokość ... więcej »
Powierzchnia zabudowy to obszar zajęty przez budynek w stanie wykończonym, obliczana po obrysie zewnętrznym bez schodów zewnętrznych, tarasów, podjazdów, itp. ... więcej »
To tryb udzielenia zamówienia, w którym w odpowiedzi na publiczne ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani wykonawcy. więcej »
To tryb udzielenia zamówienia, w którym, w odpowiedzi na publiczne ogłoszenie o zamówieniu, wykonawcy składają wnioski o dopuszczenie do udziału w przetargu, ... więcej »
Rodzaj dachu często występuje w warunkach zabudowy dla danej działki. Jest to więc paramater na który inwestor ma ograniczony wpływ. Oto kilka rodzajów ... więcej »

drukuj stronę   2008-10-03